(5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

وکیل در تونس

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور تونس برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور تونس توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در تونس هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff

اخذ وکیل در تونس

خدمات وکالت و اخذ وکیل در تونس توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در تونس باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در تونس حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور تونس به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در تونس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور تونس دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در تونس ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در تونس و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور تونس خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در تونس از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در تونس ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در تونس ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در تونس ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در تونس

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در تونس اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور تونس اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور تونس اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای تونس پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در تونس

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور تونس با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور تونس حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در تونس طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در تونس

برای گرفتن وکیل در تونس لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در تونس انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در تونس میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در تونس در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در تونس

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی تونس باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور تونس

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور تونس در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی تونس

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی تونس به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور تونس پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در تونس

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله تونس کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در تونس از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور تونس بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در تونس هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور تونس میباشد.

بهترین وکیل در تونس

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در تونس پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در تونس هستید یا قصد دارد پرونده شما در تونس تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور تونس به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در تونس

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور تونس هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در تونس میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور تونس توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور تونس انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در تونس میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور تونس

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور تونس دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور تونس با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور تونس بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

سوالاتـــــــــــــــــــ متداول

چطور میتوان در کشور تونس وکیل گرفت؟

بمنظور اخذ وکیل در کشور تونس میتوانید از وکلای باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ در این کشور کمک بگیرید. این مجموعه با داشتن دفاتر مدیریت و نمایندگی در این کشور میتواند پرونده شما را به بهترین نحو ممکن به نتیجه مطلوب رساند.

هزینه اخذ وکیل در کشور تونس چقدر است ؟

با توجه به موضوع پرونده هزینه اخذ وکیل در کشور تونس از 2000 دلار تا 15 هزار دلار متفاوت میباشد.

چطور میتوان برای اخذ وکیل در کشور تونس مشاوره گرفت؟

بمنظور اخذ وکیل در کشور تونس میتوانید قبل از هرگونه اقدام از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. کلیه فرایند اخذ وکیل در این کشور بهمراه هزینه های آن را میتوانید از کارشناسان موسسه سوال نموده و پاسخ خود را دریافت نمایید.

دفاتر حقوقی موسسه در کشور تونس در کجا واقع شده است؟

منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس موسسه حقوقی در کشور تونس با تلفن های درج شده در وب سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

منظور عقد قرارداد امور حقوقی در کشور تونس چطور باید اقدام نمود؟

بمنظور تنظیم و عقد قرارداد وکالت در کشور تونس میتوانید با هماهنگی قبلی به موسسه مراجعه نموده و فرم وکالت و قرارداد مربوطه را امضا نمایید .

مطــالب مرتبط:

فهرست مطالب