اجاره وثیقه

  (5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

ارائه خدمات اجاره وثیقه و سند برای متهمان و آزادی زندانی بصورت فوری ظرف مدت 48 ساعت از 500 میلیون تا 10000 میلیارد بهمراه کارشناسی 24 ساعته توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اجاره وثیقه هم اکنون فعال بوده و قابل ارائه به کلیه متقاضیان در تمامی استان ها و سراسر کشور میباشد.

اجاره سند فــــــوری با پــــایین ترین قیمت سند استعلامی و معتبر 6 دانـــگ توسط وکیل پایــــه یک تودیع سریع وثیقه و اخذ نامه آزادی ظرف مدت 48 ســـــاعت با شرایط آســــــان با نازل ترین نرخ اجـــاره سند اجاره ای از مرکز استــان ها سند اجاره ای از کلانشهرهـــا سند اجاره ای از شهرستــان ها جهت ارائه به مراجع قضایـــــی بدون حاشیـــــــه و مطمئــن پاسخگویی 24 ساعتــــــــه
اجاره سند از 500 میلیون تا 1000 میلیارد
2 دهه تجربـــــــــه

بیش از 17000 پرونده موفق

پذیرش فوری پرونـــــده

پیگیری فوری امور با کادر مجرب

کادر حرفـــــــه ای

بیش از 120 وکیل خبره و متخصص

امور بـــــــین الملل

پذیرش پرونده در سایر کشورها

اجاری فوری وثیقه ملکــــــی

tehranbozorg

تامین وثیقه ملکی در سراسر کشور تیم حقوقی TB

جدول محتـــــــــــوا :

اجاره سند و وثیقه در سراسر کشور

خدماتـــــــــــــ اجاره وثیقه

 وثیقه یا قرار وثیقه مبلغ مالی یا دارایی غیرمنقولی است که در ازای شرطی نزد دادگاه می‌گذارند. در لغت وثیقه به معنای «استوار»، «آنچه بدان اعتماد شود» و «محکم کاری» میباشد. به عبارت دیگر آزادی فرد متهم و بازداشت شده با تأمین قرار وثیقه به این معناست که متهم با تامین وثیقه مورد نیاز میتواند تا زمان تشکیل دادگاه در خارج از زندان باشد، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت به زندان، برای سپری کردن ایام حبس به زندان برود.

همکاری با مالکان سند

در صورتیکه مالک سند ملکی در هرجای کشور هستید و قصد اجاره دادن سند خود را با سایر افراد نیازمند دارید ، میتوانید درخواست همکاری خود را با این مرکز از طریق فرم روبرو ارسال نمایید و یا از طریق تلفن های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید . ما همه روزه از ساعت 8:00 صبح لغایت 21:00 شب پاسخگوی شما هستیم .

شرایط وثیقه ملکی برای اجاره

کلیه اسناد ملکی واقع در مراکز استان ، کلانشهر ها و شهرستان ها مورد پذیرش این مرکز میباشد و شما میتوانید برای همکاری و اجاره دادن سند خود با ما در ارتباط بگیرید.

پروسه اجاره وثیقه

اجاره وثیقه برای تامین قرار وثیقه و برای آزادی زندانی جهت ضمانت متهم در دادگاه و دادسرا توسط تیم حقوقی تهران بزرگ امکانپذیر است . اکثر مواقع پیدا کردن وثیقه ملکی معتبر برای بسیاری از خانواده ها مسئله و مشکل ساز می شود لذا تیم ما با دردسترس داشتن بیش از 2000 مالک مستقیم توانایی تامین وثیقه ملکی تا مبلغ 1000 میلیارد را در سریعترین زمان ممکن دارد.

اجاره سند

زمان مورد نیاز: 4 days

هزینه اجاره سالیانه وثیقه: % 10

موارد مورد نیاز برای اجاره وثیقه:

پرونده امکان تودیع وثیقه داشته باشد
چک و سفته معادل 1.5 برابر میزان وثیقه
دو نفر ضامن کارمند یا بازنشسته و خانواده درجه یک متهم
پرداخت هزینه اجاره وثیقه برای مدت یک سال

هزینه اجاره وثیقه

وثیقه شهرستان ها : 9.5 الی 10 درصد میزان وثیقه
وثیقه کلان شهرها : 11 الی 12 درصد میزان وثیقه
وثیقه مرکز تهران : 14 الی 15 درصد میزان وثیقه

مراحل تامین وثیقه

بررسی ماهیت پرونده

قبل از هرگونه اقدامی برای اجاره وثیقه میبایست موضوع پرونده و عنوان اتهام بررسی شود و در صورتیکه امکان تودیع وثیقه وجود داشته باشید میتوان فرایند تامین وثیقه و تودیع آن به مقام قضایی را آغاز نمود . تودیع وثیقه به مقام قضایی ممکن است بین 2 الی 4 روز زمانبر باشد.

20303

عقد قرارداد و اعزام مالک وثیقه

در این مرحله هماهنگی های لازم برای عقد قرارداد اجاره وثیقه ملکی برای تودیع قرار انجام میشود ، اعضای خانواده درجه یک متهم میبایست در دفتر گروه حقوقی ما حاضر شده و نسبت به تنظیم و عقد قرارداد اجاره وثیقه متناسب با شرایط دو طرف اقدام نمایند .

3031

اخذ دستور کارشناسی و ارزیابی ملک

در این مرحله مالک سند ملکی بهمراه اسناد و ندارک مالکیت به شعبه دادسرا یا دادگاه مراجعه نموده و دستور کارشناسی و بازداشت وثیقه را طی نامه ای از مقام قضایی دریافت یکند . این مرحله ممکن است تا 2 روز زمانبر باشد .

اجاره سند وثیقه

بازداشت وثیقه و اخذ نامه آزادی از زندان

در این مرحله تضمین های لازم شامل چک و سفته و در برخی موارد پشتوانه اموال منقول از خانواده متهم دریافت میشود . سپس هزینه اجاره وثیقه به مدت یکسال طی یک فقره چک بین بانکی به مالک پرداخت شده و در نهایت وثیقه بازداشت میشود .

6546060

تامین وثیقه برای اتهامات کیفری

به طور کلی قرار‌ تامین وثیقه برای اتهامات کیفری یک قرار محدود کننده آزادی بشمار می آید و وسیله‌ای برای تضمین حضور متهم در مراحل مختلف دادسرا و دادگاه و اجرای حکم است تا هر زمان که وی توسط مراجع قضایی احضار شود در مراجع حاضر شده و در دسترس باشد. از سوی دیگر بیشتر قرار‌های تامین وثیقه کیفری جنبه مالی دارند میتواند وسیله‌ای برای پرداخت خسارت بزه دیده نیز محسوب شود.

معمولاً برای آزاد کردن مشروط فرد زندانی مبلغی متناسب به میزان جرم و اهمیت پرونده صادر میشود که این مبلغ بهمراه سایر محدودیت‌های آزادی فرد توسط قاضی پرونده تعیین میشود.

مراجع قضایی وثیقه از نوع مال غیر منقول را بیشتر قبول دارند و میپذیرند . زیرا وثیقه بصورت وجه نقد به عنوان معمولا موجب آسیب اقتصادی به فرد یا افراد مختلف می‌شود ، وثیقه از نوع وجه نقد مشابه ضمانت‌نامه‌های بانکی ، کارمزد بالایی دارند و معمولا کمتر به عنوان وثیقه و تامین قرار از آنها استفاده می‌شود. اما مال غیر منقول زمانی که به عنوان وثیقه استفاده می‌شود امکان خرید و فروش و یا نقل و انتقال را ندارد و فرقی نمیکند که وثیقه منسوب به شخص متهم باشد یا فرد دیگری.

اجاره وثیقه برای آزادسازی زندانی

بطور کلی دادستان، قاضی، بازپرس، دادیار  … در هنگام وقوع جرم و می‌تواند قراری تحت عنوان قرار وثیقه صادر کند تا فرصتی برای بررسی کامل پرونده را به جای بازداشت یا زندانی کردن فرد داشته باشد. در این هنگام متهم میبایست نسبت به تامین وثیقه اقدام کند و در صورتیکه وثیقه برای تودیع به دادگاه نداشته باشد میتواند نسبت به اجاره وثیقه اقدام کند . در واقع این آزادی مشروط به گونه‌ای است که فرد در مراحل مختلف هر زمان که به وی احتیاج شد در مراجع حضور پیدا کرده و در دسترس باشد. البته وثیقه تنها بصورت قرار تامین وثیقه کیفری نیست و جرائم بر حسب شدتی که دارند قرارهای دیگری مانند قرار کفالت، قرار بازداشت موقت و … میتوانند باشند. در ادامه در مورد قرار وثیقه و شرایط ضبط و اجاره وثیقه و … اطلاعاتی کسب خواهید نمود.

tehranbozorg.com

وثیقه گذار برای امور دادگاه

وثیقه گذار شخصی است که مالک وثیقه ملکی بوده و در ازای دریافت مبلغ و ضمانت نامه هایی همچون چک و سفته حاضر است وثیقه ملکی خود را در گرو دادگاه بگذارد و با این کار وثیقه متهم را تامین کند ، وثیقه گذارها معمولا مبالغی معادل 7 الی 15 درصد ارزش وثیقه را بعنوان کارمزد از متهم و خانواده وی دریافت میکنند و وثیقه ملک خود را به عنوان تامین قرار بمدت یکسال در شعبه دادسرا یا دادگاه بازداشت میکند ، با این کار متهم در صورتی که در زندان باشد نامه آزادی خود را بلافاصله پس از بازداشت وثیقه و تامین قرار دریافت خواهد کرد و تا زمان دادگاه میتواند خارج از زندان سپری کند . 

- ارائه خدمات و اخذ وکالت در زمینه امور حقوقی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور کیفری
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور سایبری
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور اقتصادی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور انتظامی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور خانواده
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور جرائم خاص
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در مرحله دادگاه تجدیدنظر
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور انحصار وراثت
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور مالیاتی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور تامین اجتماعی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور املاک و مستغلات
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور قراردادها
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور حقوق بین الملل
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور زندانیان
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور تامین سند

تعیین میزان وثیقه و قرار

تعیین مبلغ قرار وثیقه را مرجع قضایی صادرکننده قرار وثیقه تعیین میکند . این مبلغ براساس نوع جرم و اتهامات متهم و شدت آن و نیز میزان خسارت و شرایط موجود و وضعیت طرفین پرونده مشخص میشود که معمولا بین 1.5 الی 4 برابر معادل ریالی جرم میباشد. پس از تعیین قرار وثیقه، متهم باید معادل مبلغ وثیقه وجه نقد یا ضمانت‌نامه بانکی یا مال منقول یا غیرمنقول به شعبه خود معرفی نماید تا بتواند از زندان آزاد شود. در تعیین میزان وثیقه باید به این نکته توجه نمود که یکی از اهداف صدور قرار وثیقه جبران خسارتی که به قربانی یا شکات وارد شده است . به همین دلیل میزان وثیقه نباید از میزان خسارتی که به بزه دیده وارد شده است کمتر باشد . برای بررسی ارزش واقعی وثیقه کارشناس رسمی دادگستری مال مورد وثیقه را تعیین ارزش گذاری می کند و در صورتی که مال مورد وثیقه ارزش مالی معادل با قرار تعیین شده داشته باشد ، بازپرس یا دادیار آن را به عنوان وثیقه می پذیرد و نامه آزادی زندانی را صادر میکند

وثیقه ملکی برای آزادی زندانی

وثیقه ملکی یک سند رسمی است که برای خرید و فروش خانه استفاده میشود که اموال و شرایط توافق شده میان خریدار و فروشنده از جمله مشخصات ملک و مال، تصویر نقشه، ملاحظات حقوقی ملک و محدودیت‌های نقل و انتقالات، با جزئیات در آن ثبت و نگاشته می‌شود.. وثیقه ملکی می‌تواند در مواقع ضروری مانند پرداخت مهریه، نزاع، تامین وثیقه زندانی و… در نهادهای قضایی و انتظامی مورد استفاده قرار گیرد. در موارد قضایی وثیقه ملکی میتواند برای مالک سند، منفعت داشته باشد.

مرحله اول

مشاوره اولیه و بررسی پرونده متهم

اگر قصد اجاره وثیقه برای زندانی و متهم و یا مرخصی از زندان دارید در گام اول میبایست وضعیت پرونده ، عنوان اتهام و شدت جرم بررسی شود و درصورت امکانپذیر بودن این کار میتوان برای عقد قرارداد اجاره وثیقه از طریق موسسه تهران بزرگ اقدام نمود.

مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد اجاره وثیقه

بمنظور اجاره نمودن  وثیقه برای شعبه ، شما میبایست نسبت به عقد قرارداد با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید ، در قرارداد مذکور مواردی همچون مدت زمان اجاره وثیقه ، مبلغ اجاره ، تضامین ، نحوه انجام کار ، نحوه تمدید وثیقه و … تعیین میشوند

مرحله دوم
مرحله سوم

کارشناسی و بازداشت وثیقه

پس از قطعیت یافتن تصمیم تان برای اجاره وثیقه ، مالک سند بهمراه اصل مدارک به شعبه دادسرا یا دادگاه مراجعه نموده و نامه کارشناسی و بازداشت وثیقه را از مقام قضایی دریافت میکند . معمولا این مرحله بین 1 تا 3 روز زمانبر است.

مرحله سوم
مرحله چهارم

اخذ ضامن و پرداخت مبلغ اجاره وثیقه

در این مرحله ارزش ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری تعیین شده و پس از اخذ نظر کارشناسی وثیقه آماده بازداشت میباشد که قبل از بازداشت و تودیع،میبایست کل هزینه اجاره وثیقه توسط اجاره کننده پرداخت شود همچنین در این مرحه تعدادی از افراد خانواده و آشنایان میبایست توسط چک و سفته ضمانت فرد زندانی را نزد مالک وثیقه ملکی انجام دهند.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

تودیع وثیقه و اخذ نامه آزادی

پس از پرداخت و اخذ تضامین معتبر مالک نسبت به بازداشت و تودیع وثیقه به مقام قضایی اقدام نموده و نامه آزادی متهم از زندان توسط مقام قضایی صادر میشود . خانواده متهم با در دست داشتن این نامه میتوانند متهم را از زندان آزاد نمایند.

مرحله پنجم

وثیقه اجاره ای برای دادسرا و دادگاه

مالک ملک میتواند با اجاره دادن سند ملکی خود بعنوان وثیقه در دادگاه مبلغ قابل توجهی از متهم و خانواده متهم دریافت نماید . مالک سند که در عامیانه وثیقه گذار نامیده میشود با تامین وثیقه ملکی و بازداشت کردن وثیقه ملکی خود معادل با ارزش ریالی قرار صادر شده در همان ابتدای امر مبلغ کارمزد خود را دریافت  مینماید ، مالک وثیقه  ملکی همچنین در هنگام عقد قرارداد با متهم ضمانت نامه هایی همچون چک و سفته و یا اموال غیرمنقول ار متهم بعنوان ضمانت دریافت میکند.

اموال مختلفی طبق ماده 217 قانون آیین دادرسی کیفری می‌توانند وثیقه آزادی قرار بگیرند که عبارتند از: وجه نقد ، ضمانت نامه بانکی ، مال منقول ، مال غیر منقول ، پروانه کسب ، کفالت یا فیش حقوقی . لازم به ذکر است نگهداری وجه نقد نیاز به توجه و امنیت بالایی دارد و سپردن ضمانت نامه بانکی چون کارمزد بسیاری دارد دشوار است. همچنین سپردن مال منقول هم چون نیاز به محلی برای حفاظت دارد و مراجع قضایی نمی توانند چنین مکانی به راحتی فراهم کنند . مال منقول نیز می تواند بعنوان وثیقه باشد اما چون در وثیقه مال باید به طور کامل به توقیف و بازداشت مقام قضایی در آید، نگهداری این اموال برای مراجع قضایی راحت نیست. لذا بهترین نوع وثیقه از نظر دادگاه سند ملکی ، کفالت و جواز کسب میباشد .

اجاره وثیقه برای تامین قرار

اجاره وثیقه ملکی برای تامین قرار وثیقه استفاده میشود ، سند ملک همچنین میتواند با نظر و اجازه قاضی پرونده در مرکز استان و یا شهرستان ها باشد ، در اینصورت برای اجاره وثیقه ملکی بعنوان تامین قرار میتوان به دو روش اقدام نمود ، در روش اول وثیقه ملک در شهرستان قرار دارد که در اینصورت دستور کارشناسی و قیمت گذاری ملک به شعبه نیابت همان شهرستان ارسال میشود ، در اینصورت ملک توسط کارشناس دادگستری ارزیابی شده و در صورت نبود هیچ مشکلی وثیقه ملکی توسط متهم به ازای مبلغ مشخصی از مالک اجاره میشود و توسط اداره ثبت همان شهرستان وثیقه بازداشت میشود . در روش دوم اجاره وثیقه موقعی است از سند مرکز استان استفاده میشود ، که در اینصورت تمامی مراحل قبلی توسط قاضی پرونده و اداره ثبت استان انجام میشود . بمنظور اجاره وثیقه و تامین انواع قرار وثیقه میتوانید با واحد تامین قرار موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید

وثیقه

شرایط اجاره وثیقه

در صورتی که فردی به هر دلیلی به دادگاه احضار شود ، از همان ابتدا آغاز بررسی پرونده و پیش از موعد بررسی نهایی پرونده متهم نامیده می شود. در این مرحله بنابر ماهیت پرونده و تشخیص قاضی قرار وثیقه برای متهم صادر میشود و متهم قادر است با ارائه وثیقه به دادگاه به صورت موقت آزاد شود. همچنین دقت داشته باشید که میزان مبلغ و ارزش وثیقه به رای قاضی و نوع پرونده بستگی دارد. و پس از اعلام نظر قاضی شخص می تواند با ارائه وثیقه و با رعایتی مواردی که در قانون درج شده آزاد گردد. اما در صورتی که ضمانت یا وثیقه را نداشته باشد و پرونده به شکلی باشد که امکان استفاده از ضمانت یا وثیقه را دارا باشد، فرد می تواند اقدام به اجاره وثیقه کند. در واقع می توان گفت یکی از موارد استفاده از سند اجاره ای ، ضمانت زندانی یا متهم برای ازادی است. که با تامین آن می توان متهم را با رعایت شروط آزاد نمود. در برخی موارد نیز می توان از وثیقه اجاره ای برای دریافت بازه زمانی خاصی مرخصی استفاده کرد.

موسسه حقوقی تهران بزرگ با تامین و ارائه وثیقه های ملکی شش دانگ و اجاره ای، این امکان را برای متقاضیان فراهم می کند تا برای مواردی مانند گرفتن مرخصی زندانی، آزادی متهم از زندان، و تسهیلات بانکی و… از خدمات وثیقه اجاره ای بهره مند شوند.

هزینه و قیمت اجاره وثیقه

هزینه و قیمت اجاره وثیقه به عوامل مختلفی بستگی دارد ، برای مثال اجاره وثیقه در تهران با نرخ 14 درصد ، اجاره وثیقه در زنجان با نرخ 10 درصد و یا اجاره وثیقه ملکی در شهرستان با هزینه 8 درصد انجام میشود  ، به همین دلیل با توجه به شهر محل وثیقه ملکی، مبلغ آن از 8 درصد تا 14 درصد متغییر میباشد.

✅ خدمات وثیقه گذاری : اجاره سند ، وثیقه ملکی و کفالت
✅ محدوده خدمات: تودیع وثیقه سراسر کشور (تمامی استان ها و شهرها)
✅ سقف توانایی تامین سند : اجاره سند از 500 میلیون تومان تا 800 میلیارد
✅ مدت زمان تامین تودیع وثیقه : تامین وثیقه بصورت فوری طرف مدت 2 الی 3 روز کاری
✅ هزینه و قیمت اجاره وثیقه : 8 الی 12 درصد میزان وثیقه
✅ مزایا اجاره سند از این مجموعه : بدون حاشیه و انجام کلیه مراحل توسط وکیل و کارشناس حقوقی

اجاره وثیقه ارزان

بمنظور اجاره وثیقه ارزان و قیمت مناسب میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید ، این مجموعه با حذف دلال و واسطه ارزان ترین نرخ اجاره وثیقه را در کشور ارائه میکند. 

وثیقه گذار دادگاه

وثیقه گذار و یا وثیقه گذار یک شخص حقیقی و یا حقوقی است که میتواند خود مالک وثیقه ملکی باشد و یا بعنوان نماینده و کارگزار با مالکین قرارداد اجاره وثیقه دارد ، وثیقه گذار برای اجاره دادن وثیقه خود به متهم و یا زندانی در ابتدا میبایست پرونده و ماهیت کلی پرونده را بررسی نماید و متناسب با شدت اتهام و عنوان پرونده اقدام به اخذ تضمین از متهم و خانواده وی نماید . این مرحله یکی از مهمترین قسمت های اجاره وثیقه و تودیع وثیقه به مراجع قاضایی است که وثیقه گذاران باتجربه بخوبی از عهده مدیریت و انجام اینکار بر می آیند.(ایندکس)

اجاره وثیقه برای آزادی زندانی:

تامین و اجاره وثیقه برای ازادی زندانی یکی از دغدغه های اساسی خانواده متهم و زندانی میباشد ، تامین و اجاره وثیقه برای تودیع به مرجع قضایی یکی الزامات قانونی برای آزادی زندانی است ، توصیه میشود اکیدا برای اجاره وثیقه ملکی جهت ارائه به دادگاه و دادسرا از وثیقه گذار معتبر و معتمد استفاده کنید چراکه سودجویان و واسطه گران وثیقه منجر به دوچندان شدن  مشکل و مسائل شما خواهند شد . بمنوظور کسب اطلاعات بیشتر و اجاره وثیقه میتوانید با تیم حقوقی وثیقه آنلاین ارتباط بگیرید.

سوالات متداول درباره اجاره وثیقه

هزینه و قیمت اجاره وثیقه چگونه محاسبه میشود؟

نرخ اجاره سالیانه سند ملکی بمنظور ارائه به مراجع قضایی متناسب با میزان وثیقه و نوع و محل سند از 8 الی 12 درصد متغییر میباشد . 

چه مدارکی برای اجاره سند لازم است؟

پس از نهایی شدن تصمیمتان برای اجاره سند ملکی ، در ابتدا میبایست نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید ، از مهمترین مدارک و الزامات برای اجاره وثیقه عبارتند از:

1- تامین هزینه اجاره سالانه سند

2- چک و سفته به میزان 1.5 برابر میزان وثیقه

3- خانواده درجه یک بهمراه کارمند یا بازنشسته دولت جهت ضمانت

برای اجاره سند چطور باید اقدام کنیم؟

بمنظور اجاره سند وثیقه لازم است در ابتدا الزامات اولیه مانند هزینه اجاره سند ، ضامن معتبر را هماهنگ نموده سپس برای عقد قرارداد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آیا برای سایر شهر ها و شهرستان ها هم میتوان سند تامین نمود؟

بله ، در سراسر کشور و کلیه مراجع قضایی ظرف مدت کمتر از 24 ساعت اقدام خواهیم کرد .

نحوه پرداخت هزینه اجاره سند به چه صورت است؟

پرداخت مبلغ اجاره سند در موعد بازداشت سند و تودیع نهایی وثیقه طی یک فقره پک بین بانکی میبایست پرداخت شود . لازم به ذکر است قبل از شروع کار و در هنگام تنظیم قرارداد میبایست مبلغی معادل 2 الی 10 میلیون تومان بعنوان بیعانه بابت هزینه های ایاب و ذهاب  و …. پرداخت شود که این مبلغ در نهایت از هزینه کل کسر خواهد شد.

جدول محتـــــــــــوا :