خدمات غیر حضوری

  (5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

شما در حال مشاهده صفحه : خدمات غیر حضوری از وب سایت موسسه حقوقی تهران بزرگ هستید لطفا در هنگام استفاده از خدمات موسسه به نشانی اینترنتی موسسه به آدرس https://www.tehranbozorg.com دقت فرمایید و یا بمنظور رزرو وقت مشاوره اینجا را کلیک نمایید.

امروز مورخ : [wikiwordpress]
پذیرش وکالت و پرونده بصورت تضمینی و تخصصی
2 دهه تجربه

بیش از 17000 پرونده موفق

پذیرش فوری پرونده

پیگیری فوری امور با کادر مجرب

کادر حرفه ای

بیش از 120 وکیل خبره و متخصص

امور بین الملل

پذیرش پرونده در سایر کشورها

صفحـــــــه خدمات غیر حضوری

tehranbozorg

خدمات حرفه ای و فوق تخصصی تیم حقوقی TB

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

خدمات تخصصی حقوقی و جزایی

تنظیم و نگارش انواع لایحه ، دادخواست ، شکوائیه ، قرارداد بصورت کاملا تخصصی در موسسه تهران بزرگ بصورت فوری و در اسرع وقت توسط کارشناسان مربوطه انجام میشود ، این فرایند بطور معمول بین 4 الی 24 ساعت بنا بر نوع موضوع متغییر خواهد بود ، شما همچنین میتوانید از شرایط خدمات ویژه تهران بزرگ استفاده نمایید که خارج از نوبت انجام شده و بصورت فوری حداکثر تا ظرف مدت 2 ساعت درخواست شما انجام و تحویل میشود.

اگر شما جویای تنظیم یک و نگارش یک شکواییه و دادخواست یا لوایح بصورت حرفه ای و تخصصی هستید میتوانید از خدمات موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید ، نگارش های این مرکز کامل و بدون نقص بوده و شما از طریق این پایگاه اینترنتی میتوانید بصورت آنلاین با دپارتمان مربوطه در موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را دریافت کنید .

فرم ثبت درخواست:

بمنظور ثبت درخواست و استفاده از خدمات موسسه حقوقی تهران بزرگ میتوانید از طریق فرم زیر درخواست خود را ارسال کنید ، کارشناسان و وکلای این مرکز ظرف مدت چند دقیقه پس از ثبت فرم با شما ارتباط برقرار خواهند نمود .