امروز مورخ امروز ۱۷ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری جلسه هیئت مدیران موسسه حقوقی تهران بزرگ با حضور موسسه بین المللی یوروکارناوال اروپا در تهران.

17290 امتیاز
5/5

وکیل در جمهوری چین 

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور جمهوری چین  برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور جمهوری چین  توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در جمهوری چین  هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff
tehranbozorg.com

وکیل در جمهوری چین 

خدمات وکالت و اخذ وکیل در جمهوری چین  توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در جمهوری چین  باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در جمهوری چین  حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور جمهوری چین  به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در جمهوری چین  میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور جمهوری چین  دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در جمهوری چین  ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در جمهوری چین  و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور جمهوری چین  خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در جمهوری چین  از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در جمهوری چین  ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در جمهوری چین  ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در جمهوری چین  ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در جمهوری چین 

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در جمهوری چین  اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور جمهوری چین  اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور جمهوری چین  اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای جمهوری چین  پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در جمهوری چین 

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور جمهوری چین  با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور جمهوری چین  حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در جمهوری چین  طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در جمهوری چین 

برای گرفتن وکیل در جمهوری چین  لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در جمهوری چین  انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در جمهوری چین  میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در جمهوری چین  در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در جمهوری چین 

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی جمهوری چین  باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور جمهوری چین 

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور جمهوری چین  در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی جمهوری چین 

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی جمهوری چین  به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور جمهوری چین  پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در جمهوری چین 

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله جمهوری چین  کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در جمهوری چین  از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور جمهوری چین  بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در جمهوری چین  هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور جمهوری چین  میباشد.

بهترین وکیل در جمهوری چین 

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در جمهوری چین  پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در جمهوری چین  هستید یا قصد دارد پرونده شما در جمهوری چین  تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور جمهوری چین  به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در جمهوری چین 

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور جمهوری چین  هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در جمهوری چین  میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور جمهوری چین  توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور جمهوری چین  انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در جمهوری چین  میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور جمهوری چین 

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور جمهوری چین  دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور جمهوری چین  با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور جمهوری چین  بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

مطالب مرتبط:

فهرست مطالب

فرم تماس:

فهرست مطالب