(5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

وکیل در اکوادور

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور اکوادور برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور اکوادور توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در اکوادور هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff

اخذ وکیل در اکوادور

خدمات وکالت و اخذ وکیل در اکوادور توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در اکوادور باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در اکوادور حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور اکوادور به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در اکوادور میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور اکوادور دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در اکوادور ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در اکوادور و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور اکوادور خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در اکوادور از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در اکوادور ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در اکوادور ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در اکوادور ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در اکوادور

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در اکوادور اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور اکوادور اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور اکوادور اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای اکوادور پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در اکوادور

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور اکوادور با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور اکوادور حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در اکوادور طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در اکوادور

برای گرفتن وکیل در اکوادور لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در اکوادور انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در اکوادور میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در اکوادور در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در اکوادور

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی اکوادور باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور اکوادور

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور اکوادور در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی اکوادور

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی اکوادور به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور اکوادور پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در اکوادور

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله اکوادور کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در اکوادور از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور اکوادور بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در اکوادور هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور اکوادور میباشد.

بهترین وکیل در اکوادور

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در اکوادور پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در اکوادور هستید یا قصد دارد پرونده شما در اکوادور تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور اکوادور به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در اکوادور

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور اکوادور هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در اکوادور میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور اکوادور توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور اکوادور انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در اکوادور میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور اکوادور

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور اکوادور دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور اکوادور با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور اکوادور بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

سوالاتـــــــــــــــــــ متداول

چطور میتوان در کشور اکوادور وکیل گرفت؟

بمنظور اخذ وکیل در کشور اکوادور میتوانید از وکلای باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ در این کشور کمک بگیرید. این مجموعه با داشتن دفاتر مدیریت و نمایندگی در این کشور میتواند پرونده شما را به بهترین نحو ممکن به نتیجه مطلوب رساند.

هزینه اخذ وکیل در کشور اکوادور چقدر است ؟

با توجه به موضوع پرونده هزینه اخذ وکیل در کشور اکوادور از 2000 دلار تا 15 هزار دلار متفاوت میباشد.

چطور میتوان برای اخذ وکیل در کشور اکوادور مشاوره گرفت؟

بمنظور اخذ وکیل در کشور اکوادور میتوانید قبل از هرگونه اقدام از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. کلیه فرایند اخذ وکیل در این کشور بهمراه هزینه های آن را میتوانید از کارشناسان موسسه سوال نموده و پاسخ خود را دریافت نمایید.

دفاتر حقوقی موسسه در کشور اکوادور در کجا واقع شده است؟

منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس موسسه حقوقی در کشور اکوادور با تلفن های درج شده در وب سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

منظور عقد قرارداد امور حقوقی در کشور اکوادور چطور باید اقدام نمود؟

بمنظور تنظیم و عقد قرارداد وکالت در کشور اکوادور میتوانید با هماهنگی قبلی به موسسه مراجعه نموده و فرم وکالت و قرارداد مربوطه را امضا نمایید .

مطــالب مرتبط:

فهرست مطالب