اطلاعیه : برگزاری سی و چهارمین جلسه هیئت مدیران موسسه حقوقی تهران بزرگ با حضور نمایندگان شرکت حقوقی بین المللی یوروکارناوال اروپا در تهران.

5/5

وکیل تخصصی حقوقی

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
ارائه کلیه خدمات وکالت و پیگیری امور قضایی توسط وکلای سطح یک تهران بزرگ
وکیل تخصصی حقوقی در موسسه تهران بزرگ
5/5
موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
5/5
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
5/5
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
5/5
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
5/5
دعاوی بین الملل
International claims
5/5
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

وکیل تخصصی حقوقی

اگر به دنبال وکیل تخصصی حقوقی هستید که نسبت به شما متعهد و دارای روحیه پیگیرانه در امور و تخصص بالا در زمینه موضوعی پرونده باشد ، پیشنهاد میکنیم از وکلای حقوقی موسسه حقوقی تهران بزرگ کمک بگیرید . این موسسه با همکاری بیش از 70 وکیل تخصصی حقوقی و با عقد قرارداد مطمئن امور پرونده شما را با قدرت پیگیری خواهد نمود . تمامی وکلای موسسه تهران بزرگ توسط واحد بازرسی این مرکز راهبری و نظارت شده و این موسسه به شما اطمینان میدهد که کوچکترین کم کاری و بی دقتی در روند قضایی پرونده بوجود نخواهد آمد . تهران بزرگ بواسه بیش از 30 سال سابقه و حضور در دستگاه قضایی کشور بعنوان بهترین موسسه حقوقی شناخته شده است که اکنون بهترین وکیل های کارکشته در سطح کشور و در بیش از 60 رشته مختلف قضایی در حال همکاری با این موسسه بوده اند .

اگر شما جویای وکیل تخصصی حقوقی هستید که در کار خود متخصص و کارکشته باشد میتوانید با دپارتمان پذیرش و تشکیل پرونده موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید ، این موسسه همچنین کلیه امور مربوط به تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی ، تامین و اجاره وثیقه ، وکیل بین الملل و ... را را به عموم متقاضیان ارائه میدهد .

عقد قرارداد با وکیل تخصصی حقوقی

بمنظور عقد قرارداد رسمی با وکیل تخصصی حقوقی لازم است قبل از هر اقدامی نسبت به تعیین وقت مشاوره اقدام نمایید ، در برخی مواد ممکن است پرونده شما با یک مشاوره حل و فصل شود و نیازی به پذیرش وکلالت از سوی یک وکیل تخصصی حقوقی نباشد . لذا قبل هر اقدامی با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این مرکز بهره مند شوید . لازم به ذکر است پس از مشاوره اولیه در صورتیکه نیاز به اخذ وکالت از شما باشد این مورد توسط وکیل تخصصی حقوقی که در زمینه پرونده شما دارای سوابق و تجربه های قبلی باشد انجام میشود . ( تامین وثیقه اجاره سند فوری)

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

مشاوره قبل از پذیرش پرونده توسط وکیل تخصصی حقوقی

بمنظور اخذ مشاوره تخصصی با وکیل تخصصی حقوقی میتوانید هم اکنون با تلفن تماس موسسه ارتباط برقرار نمایید و هماهنگی های لازم را در این خصوص انجام دهید ، شما همچنین میتوانید برای تعیین وقت مشاوره از طریق فرم درخواست که در پایین همین صفحه قرار گرفته است اقدام نمایید .

بهترین وکیل تخصصی حقوقی

اگر قصد دارید پرونده خود را به بهترین وکیل تخصصی حقوقی در موسسه تهران بزرگ واگذار کنید ، میتوانید هم اکنون با کارشناسان موسسه تماس گرفته و مشاوره لازم را در این خصوص دریافت کنید ، این موسسه یکی از با تجربه ترین موسسات حقوقی در دستگاه قضایی بوده بطوریکه پرونده شما توسط بهترین وکیل تخصصی حقوقی و با همکاری جمعی از متخصصان موسسه حقوقی تهران بزرگ از ابتدا تا انتها انجام خواهد شد.

موسسه تهران بزرگ از زمان تاسیس تا کنون و با ایجاد روابط کاری با سایر نهاد ها و موسسات در زمینه های امور مهاجرتی ، سرمایه گذاری ، آموزش و توسعه ، علمی و تحقیقاتی و … توانسته بعنوان یکی از تخصصی در مراکز حقوقی همه جانبه در کشور شناخته شود که در اکثر حوزه ها دارای علم و تخصص و تجربه بالایی است . این موسسه همچنین دارای تخصصی ترین کادر حقوقی و کیفری در سطح کشور بوده که کارنامه درخشانی از خود در گذشته بر جای گذاشته اند.

عقد قرارداد با وکیل تخصصی حقوقی

عقد قرارداد وکالت و پذیرش پرونده در موسسه حقوقی تهران بزرگ بصورت فوری انجام میشود و اگر قصد دارید پرونده خود را به وکیل تخصصی حقوقی در تهران بزرگ واگذار کنید میتوانید بمنظور پذیرش پرونده و اخذ وکالت به دفتر این موسسه مراجعه نمایید و یا بصورت تلفنی مراحل پذیرش وکالت با با کارشناسان موسسه درمیان بگذارید .

فهرست مطالب