امروز مورخ امروز ۱۷ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری جلسه هیئت مدیران موسسه حقوقی تهران بزرگ با حضور موسسه بین المللی یوروکارناوال اروپا در تهران.

17290 امتیاز
5/5

وکیل در نیووی

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور نیووی برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور نیووی توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در نیووی هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff
tehranbozorg.com

وکیل در نیووی

خدمات وکالت و اخذ وکیل در نیووی توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در نیووی باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در نیووی حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور نیووی به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در نیووی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور نیووی دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در نیووی ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در نیووی و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور نیووی خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در نیووی از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در نیووی ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در نیووی ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در نیووی ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در نیووی

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در نیووی اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور نیووی اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور نیووی اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای نیووی پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در نیووی

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور نیووی با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور نیووی حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در نیووی طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در نیووی

برای گرفتن وکیل در نیووی لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در نیووی انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در نیووی میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در نیووی در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در نیووی

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی نیووی باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور نیووی

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور نیووی در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی نیووی

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی نیووی به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور نیووی پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در نیووی

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله نیووی کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در نیووی از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور نیووی بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در نیووی هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور نیووی میباشد.

بهترین وکیل در نیووی

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در نیووی پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در نیووی هستید یا قصد دارد پرونده شما در نیووی تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور نیووی به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در نیووی

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور نیووی هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در نیووی میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور نیووی توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور نیووی انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در نیووی میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور نیووی

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور نیووی دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور نیووی با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور نیووی بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

مطالب مرتبط:

فهرست مطالب

فرم تماس:

فهرست مطالب