امروز مورخ امروز ۱۷ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری جلسه هیئت مدیران موسسه حقوقی تهران بزرگ با حضور موسسه بین المللی یوروکارناوال اروپا در تهران.

17290 امتیاز
5/5

وکیل در زیمبابوه

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور زیمبابوه برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور زیمبابوه توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در زیمبابوه هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff

وکیل در زیمبابوه

خدمات وکالت و اخذ وکیل در زیمبابوه توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در زیمبابوه باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در زیمبابوه حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور زیمبابوه به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در زیمبابوه میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور زیمبابوه دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در زیمبابوه ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در زیمبابوه و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور زیمبابوه خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در زیمبابوه از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در زیمبابوه ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در زیمبابوه ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در زیمبابوه ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در زیمبابوه

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در زیمبابوه اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور زیمبابوه اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور زیمبابوه اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای زیمبابوه پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در زیمبابوه

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور زیمبابوه با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور زیمبابوه حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در زیمبابوه طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در زیمبابوه

برای گرفتن وکیل در زیمبابوه لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در زیمبابوه انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در زیمبابوه میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در زیمبابوه در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در زیمبابوه

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی زیمبابوه باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور زیمبابوه

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور زیمبابوه در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی زیمبابوه

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی زیمبابوه به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور زیمبابوه پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در زیمبابوه

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله زیمبابوه کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در زیمبابوه از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور زیمبابوه بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در زیمبابوه هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور زیمبابوه میباشد.

بهترین وکیل در زیمبابوه

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در زیمبابوه پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در زیمبابوه هستید یا قصد دارد پرونده شما در زیمبابوه تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور زیمبابوه به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در زیمبابوه

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور زیمبابوه هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در زیمبابوه میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور زیمبابوه توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور زیمبابوه انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در زیمبابوه میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور زیمبابوه

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور زیمبابوه دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور زیمبابوه با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور زیمبابوه بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

مطالب مرتبط:

فهرست مطالب

فرم تماس:

فهرست مطالب