(5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

وکیل در کنگو

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور کنگو برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور کنگو توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در کنگو هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff

اخذ وکیل در کنگو

خدمات وکالت و اخذ وکیل در کنگو توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در کنگو باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در کنگو حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور کنگو به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در کنگو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور کنگو دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در کنگو ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در کنگو و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور کنگو خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در کنگو از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در کنگو ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در کنگو ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در کنگو ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در کنگو

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در کنگو اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور کنگو اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور کنگو اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای کنگو پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در کنگو

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور کنگو با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور کنگو حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در کنگو طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در کنگو

برای گرفتن وکیل در کنگو لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در کنگو انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در کنگو میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در کنگو در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در کنگو

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی کنگو باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور کنگو

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور کنگو در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی کنگو

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی کنگو به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور کنگو پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در کنگو

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله کنگو کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در کنگو از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور کنگو بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در کنگو هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور کنگو میباشد.

بهترین وکیل در کنگو

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در کنگو پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در کنگو هستید یا قصد دارد پرونده شما در کنگو تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور کنگو به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در کنگو

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور کنگو هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در کنگو میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور کنگو توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور کنگو انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در کنگو میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور کنگو

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور کنگو دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور کنگو با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور کنگو بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

سوالاتـــــــــــــــــــ متداول

چطور میتوان در کشور کنگو وکیل گرفت؟
بمنظور اخذ وکیل در کشور کنگو میتوانید از وکلای باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ در این کشور کمک بگیرید. این مجموعه با داشتن دفاتر مدیریت و نمایندگی در این کشور میتواند پرونده شما را به بهترین نحو ممکن به نتیجه مطلوب رساند.
هزینه اخذ وکیل در کشور کنگو چقدر است ؟
با توجه به موضوع پرونده هزینه اخذ وکیل در کشور کنگو از 2000 دلار تا 15 هزار دلار متفاوت میباشد.
چطور میتوان برای اخذ وکیل در کشور کنگو مشاوره گرفت؟
بمنظور اخذ وکیل در کشور کنگو میتوانید قبل از هرگونه اقدام از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت نمایید. کلیه فرایند اخذ وکیل در این کشور بهمراه هزینه های آن را میتوانید از کارشناسان موسسه سوال نموده و پاسخ خود را دریافت نمایید.
دفاتر حقوقی موسسه در کشور کنگو در کجا واقع شده است؟
منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آدرس موسسه حقوقی در کشور کنگو با تلفن های درج شده در وب سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب نمایید.
منظور عقد قرارداد امور حقوقی در کشور کنگو چطور باید اقدام نمود؟
بمنظور تنظیم و عقد قرارداد وکالت در کشور کنگو میتوانید با هماهنگی قبلی به موسسه مراجعه نموده و فرم وکالت و قرارداد مربوطه را امضا نمایید .
مطــالب مرتبط:

فهرست مطالب