امروز مورخ امروز ۱۶ /۰۹ /۱۴۰۱ : برگزاری جلسه هیئت مدیران موسسه حقوقی تهران بزرگ با حضور موسسه بین المللی یوروکارناوال اروپا در تهران.

17290 امتیاز
5/5

وکیل در قبرس شمالی

ارائه خدمات حقوقی و وکالت در کشور قبرس شمالی برای پیگیری و به جریان انداختن پرونده های حقوقی و کیفری در کشور قبرس شمالی توسط وکلای درجه یک در موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اخذ وکیل در قبرس شمالی هم اکنون فعال و قابل ارائه به کلیه متقاضیان میباشد.

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
موسسه حقوقی تهران بزرگ
International group
بیش از 17000 پرونده
More than 17,000
قدیمی ترین موسسه حقوقی
The oldest institution
بیش از 120 وکیل خبره
More than 120 lawyers
دعاوی بین الملل
International claims
پیگیری فوری با کادر مجرب
Experienced staff

وکیل در قبرس شمالی

خدمات وکالت و اخذ وکیل در قبرس شمالی توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ در سریع ترین زمان ممکن توسط وکلای درجه یک در این کشور انجام میشود ، . نکته مهمی که در هنگام گرفتن وکیل در قبرس شمالی باید در نظر داشته باشیم این است که این موضوع باید توسط موسسات حقوقی و بین المللی معتبر و باتجربه انجام شود ، با توجه به اهمیت و حساسیتی که وکالت در سطح بین الملل دارد بمنظور گرفتن وکیل در قبرس شمالی حتما از موسسات بین المللی کمک بگیرید . شما میتوانید کلیه خدمات اخذ وکیل بین المللی خود را در کشور قبرس شمالی به موسسه تهران بزرگ بسپارید . درصورت داشتن هرگونه سوال در خصوص وکیل در قبرس شمالی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تهران بزرگ تماس برقرار کنید . کارشناسان این موسسه حقوقی بواسطه تجربه و سابقه بالایی که در ارائه خدمات حقوقی و وکالت بین المللی در کشور قبرس شمالی دارند ، ظرف مدت کمتر از چند ساعت کلیه هماهنگی های لازم از جمله اخذ وکیل در قبرس شمالی ، پذیرش وکالت ، مطالعه پرونده ، تنظیم دستورات و لوایح لازم را بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی و متناسب با نیاز شما ارائه میکنند .

موسسه حقوقی تهران بزرگ با اتکا به سابقه 20 ساله خود در قبرس شمالی و داشتن بیش از 700 پرونده موفق در این کشور توانسته بعنوان یکی از برترین موسسات حقوقی بین المللی در کشور قبرس شمالی خدمات مورد نیاز متقاضیان را در زمینه های حقوقی ، کیفری ، ملکی و دعوی شرکت ها ارائه نماید . وکلای تخصصی این موسسه در قبرس شمالی از برترین وکلای موفق در این کشور میباشند . موسسه تهران بزرگ همچنین خدماتی از قبیل تنظیم دادخواست ، تنظیم شکوائیه در قبرس شمالی ، تنظیم اعتراض ، تنظیم لایحه در قبرس شمالی ، تنظیم قرارداد ، مشاوره حقوقی در قبرس شمالی ، تامین قرار وثیقه را به عموم متقاضیان ارائه میدهد.

شرایط گرفتن وکیل در قبرس شمالی

قبل از اینکه برای گرفتن وکیل در قبرس شمالی اقدام کنید لازم است مدارک و مستندات خود را اماده نمایید و برای اینکار میتوانید از کارشناسان بخش اسنام موسسه تهران بزرگ کمک بگیرید، پس از آماده سازی مدارک میتوان برای ثبت هرگونه تقاضا در دادگاه کشور قبرس شمالی اقدام نماییم. در این مرحله وکلالت شما بصورت رسمی توسط وکیل بین المللی در کشور قبرس شمالی اخذ شده و فرایند قضایی پرونده شما در ایمن کشور آغاز میشود. ما به شما این اطمینان را میدهیم که پرونده شما توسط برترین وکلای قبرس شمالی پیگیری و به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

حق الوکاله وکیل در قبرس شمالی

حق الوکاله برای پذیرش یک پرونده در کشور قبرس شمالی با توجه ماهیت و موضوع پرونده متفاوت میباشد ، بطور کلی طبق قانون موسسات حقوقی که در سطح بین الملل فعالیت دارند برای پذیرش پرونده های حقوقی در کشور قبرس شمالی حق الوکاله بین 2 تا 10 درصد خواسته تعیین میشود ، این مبلغ برای پرونده های کیفری معادل 1000 تا 17000 یورو بصورت ثابت میباشد .همچنین پرونده های ملکی که در قبرس شمالی طرح عوی میشوند حق الوکاله معادل 10 تا 20 درصد ارزش ملک تعیین میشود . پرونده های مربوط شرکت های ثبت رسمی شرکت های ثبت رسمی ، تجارت و بازرگانی بین الملل معدل با 10 الی 15 درصد ارزش خواسته تعیین میشوند . لازم به ذکر است مبلغ حق الوکاله ذکر شده در بالا در صورتی از موکل دریافت میشود که نتیجه مساعت از پرونده بتوان گرفت.

مراحل اخذ وکیل در قبرس شمالی

برای گرفتن وکیل در قبرس شمالی لازم است مراحلی را سپری نمایید ، این مراحل باعث میشود که بتوانید با خیال راحت و بدون وجود هیچگونه مشکلی امور حقوقی خود را در قبرس شمالی انجام داده و در نهایت به نتیجه ای که انتظارش را دارید برسید ، بمنظور اخذ وکیل در قبرس شمالی میتوانید از موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ کمک بگیرید ، مراحل پذیریت وکالت و پرونده در قبرس شمالی در این موسسه به شرح زیر میباشد.

مرحله اول

مشاوره و بررسی پرونده در قبرس شمالی

قبل از هر اقدامی برای طرح پرونده در مراجع قضایی قبرس شمالی باید نسبت به موضوع و ماهیت کار مشاوره شده و راهکارهای موجود را بررسی کنید .
مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد وکالت در کشور قبرس شمالی

بمنظور شروع فرایند قضایی پرونده در کشور قبرس شمالی در ابتدا شما میبایست نسبت به عقد قرارداد و واگذاری وکالت با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید
مرحله دوم
مرحله سوم

طرح پرونده در مراجع قضایی قبرس شمالی

در این مرحله پرونده شما در مراجع قضایی قبرس شمالی به جریان افتاده و سیر رسیدگی به پرونده آغاز میشود.
مرحله سوم
مرحله چهارم

پیگیری ممتد تا حصول نتیجه

بصورت منظم پرونده توسط وکلای این مرکز در کشور قبرس شمالی پیگیری شده و تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب این پیگری ادامه خواهد داشت.
مرحله چهارم

انجام کلیه امور حقوقی و کیفری در قبرس شمالی

موسسه تهران بزرگ با ایجاد دفاتر حقوقی خود در سایر کشور ها از جمله قبرس شمالی کلیه خدمات حقوقی را به موکلین خود در این کشور ارائه میدهد ، وکلای این مرکز در قبرس شمالی از برترین وکلای کشور هستند که دارای سابقه و تجربه طولانی در حوزه حقوقی و جزایی در کشور قبرس شمالی بوده و با نرخ موفقیت 90 درصدی دارای بیشترین تعداد پرونده های موفق در قبرس شمالی هستند .هم اکنون موسسه تهران بزرگ آماده پذیرش کلیه پرونده های شما در زمینه های مختلف در کشور قبرس شمالی میباشد.

بهترین وکیل در قبرس شمالی

با استفاده از خدمات موسسه تهران بزرگ ، شما این اطمینان را خواهید داشت که امور حقوقی شما توسط بهترین وکیل در قبرس شمالی پیگیری و انجام میشود ، اگر جویای بهترین وکیل در قبرس شمالی هستید یا قصد دارد پرونده شما در قبرس شمالی تویط بهترین وکلای این کشور انجام شوند میتوانید این امور را در کشور قبرس شمالی به موسسه حقوقی بین المللی تهران بزرگ واگذار کنید

موسسه حقوقی تهران بزرگ با داشتن بیش از 1700 وکیل درجه یک در کلیه کشورها و همچنین دارا بودن دفاتر حقوقی خود در 34 کشور توانایی آنرا داشته که کلیه امور حقوقی ر این کشور از ابتدا تا حصول نتیجه پیگیری نماید. این امور میتواند شامل کلیه امور حقوقی ، کیفری ، ملک ، امور اداری ، طرح و به جریان انداخت پرونده و .. باشد.

موسسه حقوقی در قبرس شمالی

موسسه حقوقی تهران بزرگ با راه اندازی دفاتر خود در کشور قبرس شمالی هم اکنون آماده پذیرش پرونده های حقوقی و سایر امور موکلین در قبرس شمالی میباشد ، پذیرش کلیه امور و پرونده های موکلین در کشور قبرس شمالی توسط وکلای باتجربه و درجه یک موسسه در کشور قبرس شمالی انجام میشود ، کلیه متقاضیان برای انجام امور خود توسط موسسه حقوقی در قبرس شمالی میتوانند با کارشناسان حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرند.

مشاوره تخصصی توسط وکیل در کشور قبرس شمالی

اگر نیاز به مشاوره حقوقی در کشور قبرس شمالی دارید میتوانید کلیه سوالات و موضوعات مد نظر خود را در رابطه با کشور قبرس شمالی با کارشناسان حقوقی و مشاورین باتجربه موسسه حقوقی تهران بزرگ مطرح نمایید ، پاسخ سوالات متقاضیان توسط کارشناسان حقوقی بومی کشور قبرس شمالی بطور مستقیم پاسخ داده میشود .

مطالب مرتبط:

فهرست مطالب

فرم تماس:

فهرست مطالب