اجاره سند

  (5/5) 573 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

ارائه خدمات اجاره سند و سند برای متهمان و آزادی زندانی بصورت فوری ظرف مدت 48 ساعت از 500 میلیون تا 10000 میلیارد بهمراه کارشناسی 24 ساعته توسط موسسه حقوقی تهران بزرگ . خدمات اجاره سند هم اکنون فعال بوده و قابل ارائه به کلیه متقاضیان در تمامی استان ها و سراسر کشور میباشد.

اجاره سند فــــــوری با پــــایین ترین قیمت سند استعلامی و معتبر 6 دانـــگ توسط وکیل پایــــه یک تودیع سریع وثیقه و اخذ نامه آزادی ظرف مدت 48 ســـــاعت با شرایط آســــــان با نازل ترین نرخ اجـــاره سند اجاره ای از مرکز استــان ها سند اجاره ای از کلانشهرهـــا سند اجاره ای از شهرستــان ها جهت ارائه به مراجع قضایـــــی بدون حاشیـــــــه و مطمئــن پاسخگویی 24 ساعتــــــــه
اجاره سند از 500 میلیون تا 1000 میلیارد
2 دهه تجربـــــــــه

بیش از 17000 پرونده موفق

پذیرش فوری پرونـــــده

پیگیری فوری امور با کادر مجرب

کادر حرفـــــــه ای

بیش از 120 وکیل خبره و متخصص

امور بـــــــین الملل

پذیرش پرونده در سایر کشورها

اجاره فوری سند ملکـــــــــی

tehranbozorg

تامین سند ملکی در سراسر کشور تیم حقوقی TB

جدول محتـــــــــــوا :

اجاره سند

خدمات اجاره سند

 اجاره سند ملکی در اکثر مواقع برای ضمانت و در ازای تامین قرار کیفری نزد دادگاه یا اخذ وام نزد بانک می‌گذارند. در لغت سند به معنای «مدرک» میباشد. به عبارت دیگر آزادی فرد متهم و بازداشت شده با تأمین قرار و ارائه سند به مراجع قضایی امکانپذیر است. به این معناست که متهم با اجاره و ارائه سند میتواند تا زمان تشکیل دادگاه در خارج از زندان باشد، اما در زمان تشکیل دادگاه باید پاسخگوی اتهامات خود بوده و در صورت مجرم شناخته شدن و محکومیت به زندان برود.

همکاری با مالکان سند

در صورتیکه مالک سند ملکی در هرجای کشور هستید و قصد اجاره دادن سند خود را با سایر افراد نیازمند دارید ، میتوانید درخواست همکاری خود را با این مرکز از طریق فرم روبرو ارسال نمایید و یا از طریق تلفن های درج شده در وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید . ما همه روزه از ساعت 8:00 صبح لغایت 21:00 شب پاسخگوی شما هستیم .

شرایط سند ملکی برای اجاره

کلیه اسناد ملکی واقع در مراکز استان ، کلانشهر ها و شهرستان ها مورد پذیرش این مرکز میباشد و شما میتوانید برای همکاری و اجاره دادن سند خود با ما در ارتباط بگیرید.

پروسه اجاره سند ملکی

اجاره سند برای تامین قرار و برای آزادی زندانی جهت ضمانت متهم در دادگاه و دادسرا توسط تیم حقوقی تهران بزرگ امکانپذیر است . اکثر مواقع پیدا کردن سند ملکی معتبر برای بسیاری از خانواده ها مسئله ساز می شود لذا تیم ما با دردسترس داشتن بیش از 2000 مالک مستقیم توانایی تامین سند ملکی و غیر منقول تا مبلغ 1000 میلیارد را در سریعترین زمان ممکن دارد.

اجاره سند

زمان مورد نیاز: 4 days

هزینه اجاره سالیانه سند: % 10

موارد مورد نیاز برای اجاره سند:

پرونده امکان تودیع سند داشته باشد
چک و سفته معادل 1.5 برابر میزان قرار
دو نفر ضامن کارمند یا بازنشسته و خانواده درجه یک متهم
پرداخت هزینه اجاره سند برای مدت یک سال

هزینه اجاره سند اجاره سند

سند شهرستان ها : 9.5 الی 10 درصد میزان قرار
سند کلان شهرها : 11 الی 12 درصد میزان قرار
سند مرکز تهران : 14 الی 15 درصد میزان قرار

مراحل تامین ســـــند اجاره سند

بررسی ماهیت پرونده

قبل از هرگونه اقدامی برای اجاره سند میبایست موضوع پرونده و عنوان اتهام بررسی شود و در صورتیکه امکان تودیع قرار وجود داشته باشید میتوان فرایند اجاره سند ملکی و تودیع آن به مقام قضایی را آغاز نمود . معمولا فرایند تودیع سند به مقام قضایی ممکن است بین 2 الی 4 روز زمانبر باشد.

20303

عقد قرارداد و اعزام مالک سند به شعبه

در این مرحله هماهنگی های لازم برای عقد قرارداد اجاره سند ملکی برای تودیع قرار انجام میشود ، اعضای خانواده درجه یک متهم میبایست در دفتر گروه حقوقی ما حاضر شده و نسبت به تنظیم و عقد قرارداد اجاره سند متناسب با شرایط دو طرف اقدام نمایند .

3031

اخذ دستور کارشناسی و ارزیابی ملک

در این مرحله مالک سند ملک بهمراه اسناد و مدارک مالکیت ملک مورد نظر به شعبه دادسرا یا دادگاه مراجعه نموده و دستور کارشناسی و بازداشت سند را طی نامه ای از مقام قضایی دریافت یکند . این مرحله ممکن است تا 2 روز زمانبر باشد .

اجاره سند وثیقه

بازداشت سند و اخذ نامه آزادی از زندان

در این مرحله تضمین های لازم شامل چک و سفته و در برخی موارد پشتوانه اموال منقول از خانواده متهم دریافت میشود . سپس هزینه اجاره سند به مدت یکسال بصورت یک فقره چک بین بانکی به مالک پرداخت شده و در نهایت سند بازداشت میشود . در این مرحله خواهنواده متهم نامه آزادی او را از شعبه دریافت میکنند.

6546060

اجاره سند برای اتهامات کیفری

اجاره سند معمولا برای تامین قرارهای کیفری در مراجع قضایی انجام میگیرد، به طور کلی قرار‌های کیفری یک قرار محدود کننده آزادی متهم بشمار می آیند و وسیله‌ای برای تضمین حضور متهم در مراحل مختلف دادسرا و دادگاه و اجرای حکم است تا هر زمان که وی توسط مراجع قضایی احضار شود در مراجع حاضر شده و در دسترس باشد. از سوی دیگر بیشتر قرار‌های کیفری جنبه مالی دارند مثل سند ملکی که میتواند وسیله‌ای برای پرداخت خسارت بزه دیده نیز محسوب شود. معمولاً برای آزاد کردن مشروط فرد زندانی قرار متناسب به میزان جرم و اهمیت پرونده صادر میشود که متهم میتواند در صورت نداشتن سند ، نسبت به اجاره سند و تودیع آن به دادگاه سا داسرا اقدام نماید .

مراجع قضایی تامین قرار از نوع مال غیر منقول مثل سند ملکی را بیشتر قبول دارند و میپذیرند . زیرا تامین قرار بصورت وجه نقد موجب آسیب اقتصادی به فرد یا افراد مختلف می‌شود ، تامین قرار از نوع وجه نقد مشابه ضمانت‌نامه‌های بانکی ، کارمزد بالایی دارند و معمولا کمتر به برای تامین قرار از آنها استفاده می‌شود. اما مال غیر منقول زمانی که برای تامین قرار استفاده می‌شوند امکان خرید و فروش و یا نقل و انتقال را ندارد و فرقی نمیکند که سند ملک مرتبط با شخص متهم باشد یا فرد دیگری.

اجاره سند برای آزادسازی زندانی

بطور کلی دادستان، قاضی، بازپرس، دادیار  … در هنگام وقوع جرم و می‌تواند قراری تحت عنوان قرار صادر کند تا فرصتی برای بررسی کامل پرونده را به جای بازداشت یا زندانی کردن فرد داشته باشد. در این هنگام متهم میبایست نسبت به تامین سند ملکی اقدام کند و در صورتیکه سند لازم برای تودیع به دادگاه نداشته باشد میتواند نسبت به اجاره سند اقدام کند . در واقع این آزادی مشروط به گونه‌ای است که فرد در مراحل مختلف هر زمان که به وی احتیاج شد در مراجع حضور پیدا کرده و در دسترس بااشد. البته قرار تنها بصورت قرار وثیقه نیست و جرائم بر حسب شدتی که دارند قرارهای دیگری مانند قرار کفالت، قرار بازداشت موقت و … میتوانند باشند. در ادامه در مورد اجاره سند ملکی و شرایط ضبط آن و … اطلاعاتی کسب خواهید نمود.

tehranbozorg.com

سندگذار برای امور دادگاه

سندگذار شخصی است که مالک سند بوده و در ازای دریافت مبلغ و ضمانت نامه هایی همچون چک و سفته حاضر است سند خود را در گرو دادگاه بگذارد و با این کار وثیقه متهم را تامین کند ، سندگذارها معمولا مبالغی معادل 7 الی 15 درصد ارزش قرار صادره را بعنوان کارمزد از متهم و خانواده وی دریافت میکنند و سند خود را به عنوان بمدت یکسال در شعبه دادسرا یا دادگاه بازداشت میکند ، با این کار متهم در صورتی که در زندان باشد نامه آزادی خود را بلافاصله پس از بازداشت سند  دریافت خواهد کرد و تا زمان دادگاه میتواند خارج از زندان سپری کند . 

- ارائه خدمات و اخذ وکالت در زمینه امور حقوقی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور کیفری
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور سایبری
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور اقتصادی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور انتظامی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور خانواده
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور جرائم خاص
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در مرحله دادگاه تجدیدنظر
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور انحصار وراثت
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور مالیاتی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور تامین اجتماعی
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور املاک و مستغلات
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور قراردادها
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور حقوق بین الملل
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور زندانیان
- ارائه خدمات و اخذ وکالت در امور تامین و اجاره وثیقه

تعیین میزان قرار برای اجاره سند

برای اجاره سند ابتدا باید مبلغ قرار تعیین شود ، تعیین مبلغ قرار را مرجع قضایی صادرکننده قرار تعیین میکند . این مبلغ براساس نوع جرم و اتهامات متهم و شدت آن و نیز میزان خسارت و شرایط موجود و وضعیت طرفین پرونده مشخص میشود که معمولا بین 1.5 الی 4 برابر معادل ریالی جرم میباشد. پس از تعیین قرار ، متهم باید معادل آن وجه نقد ، سند ملکی ، ضمانت‌نامه بانکی ، مال منقول یا غیرمنقول به شعبه خود معرفی نماید تا بتواند از زندان آزاد شود. در تعیین میزان قرار باید به این نکته توجه نمود که یکی از اهداف صدور قرار جبران خسارتی که به قربانی یا شکات وارد شده است . به همین دلیل میزان قزاز نباید از میزان خسارتی که به بزه دیده وارد شده است کمتر باشد . برای بررسی ارزش واقعی قرار کارشناس رسمی دادگستری مال مورد نظر یا سند ملکی را ارزش گذاری می کند و در صورتی که سند معادل با قرار تعیین شده داشته باشد ، بازپرس یا دادیار آن را به عنوان تامین قرار می پذیرد و نامه آزادی زندانی از زندان را صادر میکند

سند ملکی برای آزادی زندانی

سند ملکی سند رسمی است که برای معاملات ملکی استفاده میشود که اموال و شرایط توافق شده میان خریدار و فروشنده از جمله مشخصات ملک و مال، تصویر نقشه، ملاحظات حقوقی ملک و محدودیت‌ها، با جزئیات در آن ثبت و نگاشته می‌شود. بر اساس تعریف سند ملکی، این سند هم باید در اداره ثبت اسناد و یا دفترخانه اسناد رسمی و یا مامورینی که طبق مقررات صلاحیت دارند، تنظیم شوند. سند ملکی می‌تواند در مواقع ضروری مانند پرداخت مهریه، نزاع، تامین قرار زندانی و… در نهادهای قضایی و انتظامی مورد استفاده قرار گیرد. در موارد قضایی سند ملکی میتواند برای مالک سند، منفعت داشته باشد.

مرحله اول

مشاوره اولیه و بررسی پرونده متهم

اگر قصد اجاره سند برای زندانی و متهم و یا مرخصی از زندان دارید در گام اول میبایست وضعیت پرونده ، عنوان اتهام و شدت جرم بررسی شود و درصورت امکانپذیر بودن این کار میتوان برای عقد قرارداد اجاره سند از طریق موسسه تهران بزرگ اقدام نمود.

مرحله اول
مرحله دوم

انعقاد قرارداد اجاره سند

بمنظور اجاره نمودن سند برای مراجع قضایی، شما میبایست نسبت به عقد قرارداد با موسسه تهران بزرگ اقدام نمایید ، در قرارداد مذکور مواردی همچون مدت زمان اجاره سند ، مبلغ اجاره ، تضامین ، نحوه انجام کار ، نحوه تمدید سند و … تعیین میشوند

مرحله دوم
مرحله سوم

کارشناسی و بازداشت سند

پس از قطعیت یافتن تصمیم تان برای اجاره سند ، مالک سند بهمراه اصل مدارک به شعبه دادسرا یا دادگاه مراجعه نموده و نامه کارشناسی و بازداشت سند را از مقام قضایی دریافت میکند . معمولا این مرحله بین 1 تا 3 روز زمانبر است.

مرحله سوم
مرحله چهارم

اخذ ضامن و پرداخت مبلغ اجاره سند

در این مرحله ارزش ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری تعیین شده و پس از اخذ نظر کارشناسی سند آماده بازداشت میباشد که قبل از بازداشت و تودیع،میبایست کل هزینه اجاره سند ملکی توسط اجاره کننده پرداخت شود همچنین در این مرحه تعدادی از افراد خانواده و آشنایان میبایست توسط چک و سفته ضمانت فرد زندانی را نزد مالک سند انجام دهند.

مرحله چهارم
مرحله پنجم

تودیع قرار و اخذ نامه آزادی

پس از پرداخت و اخذ تضامین معتبر مالک سند نسبت به بازداشت و تودیع قرار به مقام قضایی اقدام نموده و نامه آزادی متهم از زندان توسط مقام قضایی صادر میشود . خانواده متهم با در دست داشتن این نامه میتوانند متهم را از زندان آزاد نمایند.

مرحله پنجم

سند اجاره ای برای دادسرا و دادگاه

مالک سند ملکی میتواند با اجاره دادن سند ملک خود بعنوان تامین کننده قرار در دادگاه مبلغ قابل توجهی از متهم و خانواده متهم دریافت نماید . مالک سند که در عامیانه سندگذار نامیده میشود با تامین سند ملکی و بازداشت کردن سند ملک خود معادل با ارزش ریالی قرار صادر شده در همان ابتدای امر مبلغ کارمزد خود را دریافت  مینماید ، مالک سند همچنین در هنگام عقد قرارداد با متهم ضمانت نامه هایی همچون چک و سفته و یا اموال غیرمنقول ار متهم بعنوان ضمانت دریافت میکند.

اموال مختلفی طبق ماده 217 قانون آیین دادرسی کیفری می‌توانند بعنوان تامین کننده قرار آزادی قرار بگیرند که عبارتند از: وجه نقد ، ضمانت نامه بانکی ، مال منقول ، مال غیر منقول ، پروانه کسب ، کفالت یا فیش حقوقی . لازم به ذکر است نگهداری وجه نقد نیاز به توجه و امنیت بالایی دارد و سپردن ضمانت نامه بانکی چون کارمزد بسیاری دارد دشوار است. همچنین سپردن مال منقول هم چون نیاز به محلی برای حفاظت دارد و مراجع قضایی نمی توانند چنین مکانی به راحتی فراهم کنند . مال منقول نیز می تواند بعنوان تامین قرر باشد اما چون در قرار مال باید به طور کامل به توقیف و بازداشت مقام قضایی در آید، نگهداری این اموال برای مراجع قضایی راحت نیست. لذا بهترین نوع تامین قرار از نظر دادگاه سند ملکی ، کفالت و جواز کسب میباشد .

اجاره سند برای تامین قرار

اجاره سند ملک برای تامین قرار استفاده میشود ، سند ملک همچنین میتواند با نظر و اجازه قاضی پرونده در مرکز استان و یا شهرستان ها باشد ، در اینصورت برای اجاره سند ملک بعنوان تامین کننده قرار میتوان به دو روش اقدام نمود ، در روش اول سند ملک در شهرستان قرار دارد که در اینصورت دستور کارشناسی و قیمت گذاری سند ملک به شعبه نسابت همان شهرستان ارسال میشود ، در اینصورت ملک توسط کارشناس دادگستری ارزیابی شده و در صورت نبود هیچ مشکلی سند توسط متهم به ازای مبلغ مشخصی از مالک اجاره میشود و توسط اداره ثبت همان شهرستان سند بازداشت میشود . در روش دوم اجاره سند موقعی است از سند مرکز استان استفاده میشود ، که در اینصورت تمامی مراحل قبلی توسط قاضی پرونده و اداره ثبت استان انجام میشود . بمنظور اجاره سند و تامین انواع قرار میتوانید با واحد تامین قرار موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید

وثیقه

شرایط اجاره سند

در صورتی که فردی به هر دلیلی به دادگاه احضار شود ، از ابتدا آغاز بررسی پرونده و پیش از موعد تصمیم نهایی پرونده متهم نامیده می شود. در این مرحله بنابر ماهیت پرونده و تشخیص قاضی ، قرار تامین سند یا وثیقه برای متهم صادر میشود و متهم قادر است با ارائه سند ملکی و بازداشت سند به صورت موقت آزاد شود. همچنین دقت داشته باشید که میزان مبلغ قرار به رای قاضی و نوع پرونده بستگی دارد. و پس از اعلام نظر قاضی شخص می تواند با ارائه سند ملکی و با رعایتی مواردی که در قانون درج شده آزاد گردد. اما در صورتی که متهم ضمانت یا سند ملکی نداشته باشد و پرونده به شکلی باشد که امکان استفاده از ضمانت را دارا باشد، فرد می تواند اقدام به اجاره وثیقه کند. در واقع می توان گفت یکی از موارد استفاده از سند اجاره ای، ضمانت زندانی یا متهم برای ازادی است. که با تامین آن می توان متهم را با رعایت شروط آزاد نمود. در برخی موارد نیز می توان از سند اجاره ای برای دریافت بازه زمانی خاصی مرخصی استفاده کرد.

موسسه حقوقی تهران بزرگ با تامین و ارائه سند های شش دانگ و اجاره ای، این امکان را برای متقاضیان فراهم می کند تا برای مواردی مانند گرفتن مرخصی از زندانی، آزادی متهم از زندان، و تسهیلات بانکی و… از خدمات سند اجاره ای بهره مند شوند.

هزینه و قیمت اجاره سند

هزینه و قیمت اجاره سند به عوامل مختلفی بستگی دارد ، برای مثال اجاره سند در تهران با نرخ 14 درصد ، اجاره سند در زنجان با نرخ 10 درصد و یا اجاره سند ملک در شهرستان با هزینه 8 درصد انجام میشود  ، به همین دلیل با توجه به شهر محل سند ، مبلغ آن از 8 درصد تا 14 درصد متغییر میباشد.

✅ خدمات : اجاره سند ، وثیقه ملکی و کفالت
✅ محدوده فعالیت : سراسر کشور (تمامی استان ها و شهرها)
✅ سقف توانایی تامین سند : اجاره سند از 500 میلیون تومان تا 800 میلیارد
✅ مدت زمان تامین تودیع وثیقه : تامین سند بصورت فوری طرف مدت 2 الی 3 روز کاری
✅ هزینه و قیمت اجاره سند : 8 الی 12 درصد میزان وثیقه
✅ مزایا اجاره سند از این مجموعه : بدون حاشیه و انجام کلیه مراحل توسط وکیل و کارشناس حقوقی

اجاره سند ارزان

بمنظور اجاره سند ارزان و قیمت مناسب میتوانید با کارشناسان موسسه حقوقی تهران بزرگ تماس بگیرید ، این مجموعه با حذف دلال و واسطه ارزان ترین نرخ اجاره سند ملکی را در کشور ارائه میکند.

سندگذار دادگاه

سندگذار یک شخص حقیقی و یا حقوقی است که میتواند خود مالک سند ملکی باشد و یا بعنوان نماینده و کارگزار با مالکین قرارداد اجاره سند دارد ، سندگذار برای اجاره دادن سند خود به متهم و یا زندانی در ابتدا میبایست پرونده را بررسی نماید و متناسب با شدت اتهام و عنوان پرونده اقدام به اخذ تضمین از متهم و خانواده وی نماید . این مرحله یکی از مهمترین قسمت های اجاره سند جهت تودیع قرار به مراجع قاضایی است که سندگذاران باتجربه بخوبی از عهده مدیریت و انجام اینکار بر می آیند.

اجاره سند برای آزادی زندانی:

اجاره سند برای ازادی زندانی یکی از دغدغه های اساسی خانواده متهم و زندانی میباشد ، اجاره سند ملکی برای تودیع قرار به مرجع قضایی یکی الزامات قانونی برای آزادی زندانی است ، توصیه میشود اکیدا برای اجاره سند ملکی بمنظور ارائه به دادگاه و دادسرا از سندگذار معتبر و معتمد استفاده کنید چراکه سودجویان و واسطه گران سند منجر به دوچندان شدن  مشکل و مسائل شما خواهند شد .

سوالات متداول درباره اجاره سند

هزینه و قیمت اجاره سند چگونه محاسبه میشود؟

نرخ اجاره سالیانه سند ملکی بمنظور ارائه به مراجع قضایی متناسب با میزان وثیقه و نوع و محل سند از 8 الی 12 درصد متغییر میباشد . 

چه مدارکی برای اجاره سند لازم است؟

پس از نهایی شدن تصمیمتان برای اجاره سند ملکی ، در ابتدا میبایست نسبت به عقد قرارداد اقدام نمایید ، از مهمترین مدارک و الزامات برای اجاره وثیقه عبارتند از:

1- تامین هزینه اجاره سالانه سند

2- چک و سفته به میزان 1.5 برابر میزان وثیقه

3- خانواده درجه یک بهمراه کارمند یا بازنشسته دولت جهت ضمانت

برای اجاره سند چطور باید اقدام کنیم؟

بمنظور اجاره سند وثیقه لازم است در ابتدا الزامات اولیه مانند هزینه اجاره سند ، ضامن معتبر را هماهنگ نموده سپس برای عقد قرارداد با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آیا برای سایر شهر ها و شهرستان ها هم میتوان سند تامین نمود؟

بله ، در سراسر کشور و کلیه مراجع قضایی ظرف مدت کمتر از 24 ساعت اقدام خواهیم کرد .

نحوه پرداخت هزینه اجاره سند به چه صورت است؟

پرداخت مبلغ اجاره سند در موعد بازداشت سند و تودیع نهایی وثیقه طی یک فقره پک بین بانکی میبایست پرداخت شود . لازم به ذکر است قبل از شروع کار و در هنگام تنظیم قرارداد میبایست مبلغی معادل 2 الی 10 میلیون تومان بعنوان بیعانه بابت هزینه های ایاب و ذهاب  و …. پرداخت شود که این مبلغ در نهایت از هزینه کل کسر خواهد شد.

جدول محتـــــــــــوا :