1652 امتیاز
5/5

نشست‌ رئیس قوه قضاییه با نمایندگان مجلس

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
ارائه کلیه خدمات وکالت و پیگیری امور قضایی توسط وکلای سطح یک تهران بزرگ

نشست‌ رئیس قوه قضاییه با نمایندگان مجلس

در راستای نشست‌های هم‌اندیشانه رئیس قوه قضاییه و مسئولان دستگاه قضا با نمایندگان مجلس، سومین نشست مشترک اعضای شورای عالی قوه قضاییه و نمایندگان مجلس برگزار شد.

به گزارش گروه خبری تهران بزرگ

روز سه‌شنبه در آستانه روز مجلس، محسنی اژه‌ای به همراه اعضای عالی قضایی کشور در صحن مجلس حضور یافتند و جلسه غیر رسمی را با نمایندگان مجلس در مجلس برگزار کردند. در این جلسه، علاوه بر رؤسای قوای مقننه و قضاییه، تعدادی از نمایندگان مجلس و اعضای شورای عالی قوه قضاییه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات در مورد مسائل کشور پرداختند.

رئیس دستگاه قضا به ضرورت تعامل و هماهنگی قوای سه‌گانه تاکید کرد:

محسنی اژه‌ای در این نشست به مسائل اولویت‌دار کشور پرداخت و از ضرورت تعامل قوای سه‌گانه برای جامه عمل پوشاندن به این اولویت‌ها گفت و توصیه‌هایی تخصصی و کاربردی را درخصوص پیوستگی و انسجام مضاعف امور حقوقی و قضایی خطاب به نمایندگان مجلس مطرح نمود.

 

در طول ۱۷ ماه اخیر که حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای تصدی ریاست دستگاه قضا را برعهده دارد، بیشترین نشست‌ها و بالاترین میزان تعامل میان دو قوه قضاییه و مقننه برقرار بوده است؛ به گونه‌ای که طی این مدت بالغ بر ۳ جلسه مشترک اعضای شورای عالی قوه قضاییه و نمایندگان مجلس، ۱۴ جلسه رئیس دستگاه قضا با کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مجلس و همچنین ۴۲ نشست نمایندگان مجلس با مدیران عالی قضایی برگزار شده است.

آخرین اخبار:

عنوان خبر: نشست‌ رئیس قوه قضاییه با نمایندگان مجلس
این گزارش خبری توسط تیم خبرگزاری موسسه حقوقی تهران بزرگ آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

فهرست مطالب: