1652 امتیاز
5/5

فرمانده نیروی انتظامی : مردم خط قرمز ما هستند!

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
ارائه کلیه خدمات وکالت و پیگیری امور قضایی توسط وکلای سطح یک تهران بزرگ

فرمانده نیروی انتظامی : مردم خط قرمز ما هستند!

فرمانده کل انتظامی گفت: صاحب اصلی انقلاب حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) است، ایشان همچنین خاطر نشان کردند: مردم در فتنه اخیر خوب درخشیدند و حق از باطل را به درستی شناختند.

به گزارش پایگاه خبری تهران بزرگ:

سردار حسین اشتری در روز پنجشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی با ذکر «عهد سربازی» که همزمان با نهم ربیع‌الاول سالروز آغاز ولایت و امامت حضرت ولیعصر(عج) در مسجد مقدس جمکران عنوان کردند:‌ در تمامی فتنه‌هایی که تاکنون رخ داده‌است و در همین اتفاقاتی که اخیراً در کشور بوجود آمده اند بحمدالله با هوشیاری مردم و تدابیر مقام معظم رهبری و همچنین هوشیاری حافظان نظم و امنیت این توطئه خنثی شده است.

وی در ادامه گفت: شبکه صهیونیست اعلاک کرده ما نتوانستیم به اهداف خود برسیم، دشمنان ما به دلیل پیروزی‌ها و موفقیت‌های کشور ناامید شده‌است، روزی نیست که ما عنایت و لطف الهی را نبینیم، جوانان ما باید امیدوار باشند به آینده، در تمامی عرصه‌ها، علی رغم تمامی توطئه‌هایی که جریان دارند ما پیشرفت های خیلی خوبی داشته‌ایم.

وی گفت: علت تمامی پیشرفت‌ها تبعیت از امام عصر (عج) است، پیروزی و رشد و تعالی ما همین راهی است که مردم تاکنون رفته‌اند، امروز اگر دشمن به بهانه‌ای آشوب به پا می کند چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی مطمئنا کار سازماندهی شده‌است. فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دشمنان می‌خواهند کشور امام زمان (عج) را از مسیر خود خارج کنند دنبال این هستند که ما ایران قوی و مستقل نداشته باشیم ولی به لطف الهی و عنایات خاصه حضرت همه اینها را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: انتظار باعث پایداری، امید و پیشرفت ما خواهد شد، شهدای ما بویژه شهدای اخیر که از بسیج و شهید عزیزی که از سپاه پاسداران بود عشق به منجی عالم بشریت داشتند و باید یاد کنیم از این جوانمردی ها و من عرض می‌کنم که شما مردم در این فتنه خوب درخشیدید و راه حق از باطل را به خوبی شناختید و ما هم در کنار شما هستیم. وی با بیان اینکه خط قرمز ما امنیت مردم است، اضافه کرد: هر کس بخواهد هنجار شکنی کند حافظان امنیت در مقابل آن مقتدرانه می‌ایستند.

اشتری تاکید کرد:

ما اجازه نمی‌دهیم کسی چشم طمع به جان، مال و ناموس مردم داشته باشد، پلیس همچنان مهربانانه در کنار مردم خواهد بود، امروز ما در کشور آرامش و امنیت را شاهد هستیم و دشمنان به دنبال بر هم زدن این امنیت هستند و آنها نتوانسته و نخواهند توانست خدشه‌ای به امنیت کشور وارد کنند.

اشتری افزود: در چند روز گذشته از بیانات مقتدرانه مقام معظم رهبری در دانشگاه فراجا استفاده کردیم سخنان ایشان آبی بود روی آتش و چقدر برای مردم امیدوار کننده و برای دشمنان مایوس کننده بود. وی درادامه ضمن قدردانی و تشکر از تولیت مسجد جمکران در جهت فراهم کردن مقدمات این مراسم، تاکید کرد: منتظران واقعی امروز در این پایگاه جهان تشیع گرد هم جمع شده‌اند که امیدواریم بتوانیم آن چیزی که مورد نظر و توجه حضرت بقیه الله العظم (عج) است در زندگی شخصی و سازمانی انجام دهیم. وی همچنین با بیان اینکه انقلاب اسلامی طلیعه و آغازعصر ظهور است، افزود: انقلابی که در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با هدایت و امامت و راهنمایی های حضرت امام (رحمه الله علیه) و حضور مردم به پیروزی رسید شروع نهضت حضرت مهدی موعود(عج) است.

اشتری در ادامه گفت: انشاءالله در این ۴۳ سال که گذشت توانسته باشیم آن هدف و مسیری که مورد نظر حضرت امام (ره) بود را طی کرده باشیم، حتما این مسیر، راه درستی بوده و شهدای ما در دفاع مقدس و تمامی عرصه‌ها و در دفاع از حرم و امنیت جان و مال مردم، جز منتظران واقعی حضرت هستند، ان‌شاءالله این امانت به سرمنزل مقصود خواهد رسید و پیروزی نزدیک است.

فرمانده فراجا اضافه کرد:

در بیانیه دوم انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری اشاره می فرمایند “جوانان ما زمینه ساز ظهور هستند و با روحیه انقلابی در مسیری قدم بر میدارند که مسیر حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) خواهد بود”، پیروی از ولی فقیه پیروی از حضرت ولیعصر(عج) بوده و این مسیر ظهور است. وی ادامه داد: راهی نداریم برای رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) بجز پیروی از تدابیر امامین انقلاب، کسانی که مخالفت می‌کنند، عناد دارند و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کنند بدانند که صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر(عج) است.

وی تصریح کرد: در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با کمترین امکانات در مقابل دشمن بعثی با تمام تجهیزاتی که در اختیار داشت و تمام دنیا از آن حمایت می‌کرد رزمندگان ما و ملت ما پیروز و یربلند شدند. اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات رسانی کارکنان فراجا در ایام اربعین حسینی (ع)، گفت: بیش از ۴۵ روز همکاران من خادم زائران حسینی(ع) در ایام اربعین اباعبدالله الحسین(ع) بوده و افتخارشان خدمت به زائران اربعین است.

لازم به ذکر است در پایان از سوی حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان تولیت مسجد جمکران به سردار حسین اشتری فرمانده فراجا نشان خادمی و همچنین پرچم این مسجد اهدا شد.

 

آخرین اخبار:

عنوان خبر: فرمانده نیروی انتظامی : مردم خط قرمز ما هستند!
این گزارش خبری توسط تیم خبرگزاری موسسه حقوقی تهران بزرگ آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

فهرست مطالب: