1652 امتیاز
5/5

افتتاح شعب ویژه ورزش شورای حل اختلاف تهران

مرکز فوق تخصصی حقوقی ، جزائی و سایبری وکلا تهران بزرگ
ارائه کلیه خدمات وکالت و پیگیری امور قضایی توسط وکلای سطح یک تهران بزرگ

افتتاح شعب ویژه ورزش شورای حل اختلاف تهران

در آیین افتتاح شعب ویژه ورزش شورای حل اختلاف تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین صادقی معاون قوه قضاییه و رئیس مرکز توسعه شورای حل واختلاف، القاصی مهر رئیس دادگستری استان تهران، مهدوی رئیس شورای حل اختلاف استان تهران، سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار گردید.

به گزارش گروه خبری تهران بزرگ

سجادی وزیر ورزش و جوانان با آرزوی اینکه هیچ اختلاف و دعوایی در عالم ورزش نباشد، اظهار کرد: امروز به بخش مهمی از ورزش توجه شده و از پراکندگی و سردرگمی در نوع اختلاف و در صدور آرا خارج و به یک تعیین تکلیف صحیح بر حسب نیاز های ورزش نزدیک می شود.

همچنین در ادامه رئیس مرکز توسعه حل اختلاف کشور اظهار داشت: راه جنگ و کشمکش راه شیطان است چرا که دوست دارد بین شما دشمنی بیفکند، اما پیام قرآن مهربانی و دوستی است واگر اختلاف سلیقه ای و نگاه متفاوتی است با گفت‌وگو باید بر طرف شود. در جامعه امروز در مسایل اجتماعی اگر اختلافی وجود دارد گام اول گفت‌وگو است.

مهدوی رئیس شورای حل اختلاف استان تهران اظهار داشت:

بر اساس قانون شوراهای حل اختلاف دو نوع ماموریت برای شوراهای حل اختلاف تعریف شده است که یکی صلاحیت قانونی سازشی شوراهای حل اختلاف است. در سند تحول قضایی هم بر آن تاکید شده و فلسفه شوراهای حل اختلاف بر آن است که در راستای توسعه فرهنگ صلح و سازش در جامعه تلاش کند.

 

آخرین اخبار:

عنوان خبر: افتتاح شعب ویژه ورزش شورای حل اختلاف تهران
این گزارش خبری توسط تیم خبرگزاری موسسه حقوقی تهران بزرگ آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه
موسسه تهران بزرگ نمونه دادخواست شکواییه لایحه

فهرست مطالب: